מה הלקוחות שלי אומרים עלי

Jan Meyer-Managing Director PERI Formwork Engineering Ltd

2019 ענבר העבירה מספר תהליכי אימון פרטניים ופיתוח מנהלים בחברתנו, במטרה להכשיר ולפתח מנהלים נבחרים בתפקידי ניהול קיימים והכשרה עתידית. (דרגי ביניים ו-בכיר) התהליך כלל יעול מיומנויות ניהוליות, מתן כלים יישומיים לביסוס והתמודדות עם אתגרי הניהול המגוונים במציאות היומיומית. ענבר עושה זאת בהצלחה ומקצועיות יוצאת מן הכלל!

Jan Meyer-Managing Director PERI Formwork Engineering Ltd

בשנת 2020 ענבר ביצעה עבור חברתנו יעוץ ארגוני במטרה לייעל את התקשורת הפנים ארגונית והמחוברות הארגונית. בניית וביסוס צוותים כיחידה , ותקשורת בין הממשקים לשיתוף פעולה מפרה בין המחלקות השונות בחברתנו. כמו כן, ענבר העניקה עבורנו תהליך פיתוח , ליווי והוצאה לפועל של תכנית העבודה מבוססת ההמלצות הדוח הארגוני שביצעה עבורינו, התהליך החל והזרעים נשתלו. אנו מודים לענבר על תרומתה הרבה , על יחסה החיובי והתומך ומקצועיותה המרשימה!

Guy.jerby ceo OCEANE

ענבר היקרה אין ספק שבחרנו נכון ! רצינו להודות לך על פיתוח והנחיית צוותי הניהול שלנו, כל מפגש היה מעשיר,מקצועי ומועבר בצורה חוותית ויצירתית, עם ארגז כלים ומענה תואם סיטואציות על ידי סימולציות מאתגרי היום יום שלנו. ידעת בתבונה לדייק את הצרכים והנושאים הרלוונטיים עבורינו. ללא ספק השינוי לא אחר לבוא והיעדים שהצבנו הושגו ואף יותר . ממליץ בחום לכל מי שרוצה להעניק למנהלים שלו כלים פרקטיים ואפקטיביים להיות הטובים ביותר מקצועית ובינאישית ולהנהיג בתבונה .

אוהד מלול – מנכ"ל אפיק סוכנות לביטוח

בחרתי בענבר מהמלצות ונסיון מקדים של קולגות, להוביל ולהטמיע תהליך שינוי משמעותי ביותר אצלנו בחברה . השילוב בין יכולות בינאישיות גבוהות למקצועיות ללא פשרות . ענבר מדוייקת להפליא באבחון צרכים והצפת פערים , קבלת החלטות מחושבת וגיבוש תכניות עבודה ממוקדת תוצאות זאת בהתאם להבנה וחדות אבחנה של אופי העסק ובהתאם לצרכיו. הפגנת יכולות גבוהות והנעה מול ממשקים פנים וחוץ ארגוניים והובלה של התהליך בנחישות ומחוייבות להצלחתו.

אימון מנהלים דיסקרטי

זו לא עוד תכנית פיתוח מנהלים וזו לא עוד סיסמא... ענבר, בתבונתך יצרת ועודדת נתיב המאפשר לי כמנהל בכיר שמורגל לקבל החלטות לבד - אוזן קשבת ושותפות, להציף לך מקרים מורכבים מהשטח ולקבל ממך כלים , אסטרטגיות ומענה מקצועי ומדוייק שהוביל לתוצאות! לכל מי שרוצה לדעת את עצמו כמנהל , למקסם מיומנויות ניהוליות, להתמודד עם סיטואציות מאתגרות לקבל כלים ואסטרטגיות ניהוליות, לפצח את נוסחת איזון בית עבודה ולהצליח להרים את הראש בחיוך משולחן העבודה . תכנית פיתוח ואימון מנהלים של ענבר תאפשר את המענה המקצועי והנכון ביותר ממליץ כאדם וכמנהל .

y. roat - ceo Forever Flawless

ענבר יודעת לזהות את צרכי הארגון והאנשים שבו ולהתאים ולהנגיש בצורה המדוייקת ביותר את הידע , הנסיון והמיומנויות והכל בגובה העיניים , סבלנות, גמישות עם נוכחות קהל מושלמת. אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם התפתחות- ענבר היא האדם המתאים ! תודה על סדנת ניהול זמן וסדנת ניהול ומנהיגות מעשירות ומהנות .

אדי כהן-מנכ"ל רטרו פלורנטין

מקצוענית, מלאת אדרנלין, סוחפת ונכנסת ללב .אלו רק חלק מהמחמאות שצוות המכירות שיתף לאחר סדנת השירות והמכירה שהנחתה אצלנו ענבר, וליוותה אותנו בבניה מחודשת של הצוות ויעול תהליכי מכירה. שמחים שבחרנו בטובה ביותר והכלים שקיבלנו נושאים פירותיהם . לא רק ששיפרנו את השירות, למדנו להקשיב יותר ללקוחות ולטפל בהתנגדויות, הצלחנו גם להגדיל את היקף המכירות ואת תיק הלקוחות.

נוי בוקובזה Ceo מרכז לטיפול בכאבים אורטופדיים והגבלה בתנועה ע"י טכניקות מרפואת המזרח

ההערכה והתודה שלי אליך גדולות מעבר למילים. הבנתי שאת האדם המדויק למסע שאני מחפש - אופי חזק, אסרטיבית, תומכת, מניעה ומשקפת את האמת האמיתית באמת! יצאתי מהאימון איתך עם תכנית עסקית מושחזת, חזק , חדור מטרה, פעלתן ומאורגן יותר מבעבר. תודה שעזרת לי לדעת את עצמי טוב יותר,תודה שלא ויתרת לי כשויתרתי לעצמי. למדתי לרוץ עם עידוד ואימון ממך ,ועכשיו בכוחות עצמי!

איריס מוזס שחקנית

תודה על אימון מרומם ומעשיר, שגרם לי לחדד את הערכים שלי ולהכיר בעוצמות שלי ולמצוא את הדרך שהיא שלי! את מאמנת מכל הלב, וסופר מקצועית ומי שאת, זה מה שאת מעבירה! נסכת בי אמונה והתרוממות רוח, את דמות שממעוררת שמחה, אנרגיה והמון השראה "

נלי פיין-ceo עיצוב גראפי

לפני שאתם מתכננים לפתוח עסק או בכל שלב שהוא , ממליצה בחום לפנות לענבר בלי להסס! אקסטרא מקצועית ואנושית שלא מפחדת מהאתגרים והקשיים, ונותנת לך את כל הכלים להצליח והרבה מעבר לכך! להיות עצמאי זה לעיתים חווית בדידות, אל ענבר הגעתי כי חיפשתי מישהו "שירוץ " איתי ,ויביא אותי לתוצאות הבחורה פשוט קוסמת !

עו"ד מיכל רמס משרד עורכי דין

"בשלב הכי מבולבל בחיים שלי מבחינת התנהלות וקריירה, לקחתי החלטה להגיע אליך.מתחילת התהליך הבנתי שעשיתי החלטה מדהימה. ממטרה שגובשה יצרנו דרך להשיג אותה בהצלחה.מסימני שאלה רבים יצרת בי בפתרונות. היום בסוף התהליך אני נחושה, יודעת מה הדרך שלי ובטוחה בעצמי יותר מאי פעם !שלמה ושלווה עם עצמי. תודה רבה ענבר על התהליך הכה משמעותי שעברתי איתך אשר תמיד ילווה אותי הלאה"

ערב נשים – כוחה של אישה סדנת העצמה נשית והתפתחות אישית

ענבר המקסימה אנחנו מודות לך על ערב נשים והעצמה, נהיננו כל כך ושמחנו להכיר אותך.הקבוצה, השיתופים והתכנים היו נהדרים ומעניינים. הצלחת לרתק אותנו ולהפעיל אותנו בצורה כייפית פשוט לא רצינו ללכת , הדינמיקה שיצרת והגיבוש מעל הכל. (רובנו לא הכרנו מראש) שיתפנו, צחקנו, דמענו והתרגשנו כאחד. הועצמנו והתחברנו אליך ואחת לשניה את אלופה מחכות שתחזרי אלינו שוב".

  המלצות ייעוץ ארגוני

  Forever Flawless- ceo

  את ענבר פגשתי באחת ההרצאות שהעבירה. התכנים , המקצועיות, ושלהוב הקהל גרמו לי להבין שאני צריך אותה גם אצלנו . הנושאים שהועברו : ניהול ומנהיגות -תפיסת תפקיד המנהל בעידן רווי שינויים , מנהיגות והנעת עובדים, שירות ותקשורת בינאישית אפקטיבית, עבודת צוות, ניהול זמן ומשימות ועוד
  ענבר כריזמטית, אנרגטית, יודעת לזהות את צרכי הארגון והאנשים שבו , להתאים ולהנגיש בצורה המדויקת ביותר את הידע , הניסיון והמיומנויות והכל בגובה העיניים . הפגנת גמישות מחשבתית ויש לך נוכחות קהל מטורפת ומיומנויות הנחייה שמייצרות עניין וקרבה. . אם אתם רוצים להעניק לעובדים שלכם בכל דרג שהוא התפתחות והעצמה – ענבר חד משמעית היא האדם המתאים!!!

  Jan Meyer
  Managing Director
  PERI Formwork Engineering Ltd.

  בשנת 2020 ענבר ביצעה עבור חברתנו יעוץ ארגוני במטרה לייעל את התקשורת הפנים ארגונית והמחוברות הארגונית . בניית וביסוס צוותים כיחידה , ותקשורת בין הממשקים לשיתוף פעולה מפרה בין המחלקות השונות בחברתנו.
  כמו כן, ענבר העניקה עבורנו תהליך פיתוח , ליווי והוצאה לפועל של תכנית העבודה מבוססת ההמלצות הדוח הארגוני שביצעה עבורינו, התהליך החל והזרעים נשתלו.
  אנו מודים לענבר על תרומתה הרבה , על יחסה החיובי והתומך ומקצועיותה המרשימה!

  אוהד מלול – מנכ"ל אפיק סוכנות לביטוח

  בחרתי בענבר מהמלצות וניסיון מקדים של קולגות, להוביל ולהטמיע תהליך שינוי משמעותי ביותר אצלנו בחברה . השילוב בין יכולות בינאישיות גבוהות למקצועיות ללא פשרות . ענבר מדויקת להפליא באבחון צרכים והצפת פערים , קבלת החלטות מחושבת וגיבוש תכניות עבודה ממוקדת תוצאות זאת בהתאם להבנה וחדות אבחנה של אופי העסק ובהתאם לצרכיו. הפגנת יכולות גבוהות והנעה מול ממשקים פנים וחוץ ארגוניים והובלה של התהליך בנחישות ומחויבות להצלחתו.

  המלצות פיתוח מנהלים

  Guy.jerby ceo OCEANE

  ענבר היקרה אין ספק שבחרנו נכון !
  רצינו להודות לך על פיתוח והנחיית צוותי הניהול שלנו, כל מפגש היה מעשיר,מקצועי ומועבר בצורה חוויתית ויצירתית, עם ארגז כלים ומענה תואם סיטואציות על ידי סימולציות מאתגרי היום יום שלנו.
  ידעת בתבונה לדייק את הצרכים והנושאים הרלוונטיים עבורנו.
  ללא ספק השינוי לא אחר לבוא והיעדים שהצבנו הושגו ואף יותר .
  ממליץ בחום לכל מי שרוצה להעניק למנהלים שלו כלים פרקטיים ואפקטיביים להיות הטובים ביותר מקצועית ובינאישית ולהנהיג בתבונה .

  אימון מנהלים – דיסקרטי

  זו לא עוד תכנית פיתוח מנהלים וזו לא עוד סיסמא… ענבר, בתבונתך יצרת ועודדת נתיב המאפשר לי כמנהל בכיר שמורגל לקבל החלטות לבד – אוזן קשבת ושותפות, להציף לך מקרים מורכבים מהשטח ולקבל ממך כלים , אסטרטגיות ומענה מקצועי ומדוייק שהוביל לתוצאות!
  לכל מי שרוצה לדעת את עצמו כמנהל , למקסם מיומנויות ניהוליות, להתמודד עם סיטואציות מאתגרות לקבל כלים ואסטרטגיות ניהוליות, לפצח את נוסחת איזון בית עבודה ולהצליח להרים את הראש בחיוך משולחן העבודה .
  תכנית פיתוח ואימון מנהלים של ענבר תאפשר את המענה המקצועי והנכון ביותר ממליץ כאדם וכמנהל.

  Jan Meyer
  Managing Director
  PERI Formwork Engineering Ltd.

  2019 ענבר העבירה מספר תהליכי אימון פרטניים ופיתוח מנהלים בחברתנו, במטרה להכשיר ולפתח מנהלים נבחרים בתפקידי ניהול קיימים והכשרה עתידית. (דרגי ביניים ו-בכיר) התהליך כלל יעול מיומנויות ניהוליות, מתן כלים יישומיים לביסוס והתמודדות עם אתגרי הניהול המגוונים במציאות היומיומית . ענבר עושה זאת בהצלחה ומקצועיות יוצאת מן הכלל!

  המלצות אימון אישי

  איריס מוזס- שחקנית

  "תודה על אימון מרומם ומעשיר, שגרם לי לחדד את הערכים שלי ולהכיר בעוצמות שלי ולמצוא את הדרך שהיא שלי . את מאמנת מכל הלב וסופר מקצועית ומי שאת זה מה שאת מעבירה ! נסכת בי אמונה והתרוממות רוח , את דמות שממעוררת שמחה , אנרגיה , ידע , ביטחון והמון השראה "

  ערב נשים צפון

  צפון – "ענבר המקסימה אנחנו מודות לך על ערב נשים והעצמה , נהיננו כל כך ושמחנו להכיר אותך. הקבוצה, השיתופים והתכנים היו נהדרים ומעניינים. הצלחת לרתק אותנו ולהפעיל אותנו בצורה כייפית פשוט לא רצינו ללכת הדינמיקה שיצרת והגיבוש מעל הכל. שיתפנו , צחקנו, דמענו והתרגשנו כאחד . מודות לך על מי שאת , על הידע והכלים שבהחלט ניישם, הנתינה והחום וההכלה שנתת לכל אחת מאיתנו .
  החכמנו, הועצמנו והתחברנו אליך ואחת אל השניה . את קוסמת מחכות שתחזרי אלינו שוב" .

  המלצות אימון עסקי

  נלי פיין – מעצבת גראפית (עסקי וארגוני)

    להיות עצמאי זה סוג של להיות לבד אל ענבר הגעתי מתוך היכרות מקדימה חיפשתי מישהו "שירוץ " איתי ויביא אותי לתוצאות, ענבר פשוט קוסמת ענתה על הצורך ,זיהתה את מי שאני את החוזקות שלי את הדברים שאני פחות טובה בהם ולימדה אותי להפוך איומים להזדמנויות , בנינו יחד תכנית פעולה עסקית שמתאימה עבורי ועבור העסק שלי עם המון ידע מקצועי , אמת ואמון . ומצאתי את עצמי גם במהלך הדרך נפגשת לעוד כמה חיזוקים דיוקים וכיוונונים. לנהל עסק זה לא דבר פשוט ולא תמיד חייבים לעשות את זה לבד . לפני שאתם מתכננים להקים עסק או בכל שלב שהוא ממליצה בחום לפנות לענבר חד משמעית! אקסטרא מקצועית ואנושית שלא מפחדת מהאתגרים והקשיים ונותנת לך את כל הכלים להצליח ומעבר לכך ועל זה תודה רבה ממליצה בחום.

  דור פאר – במאי ותסריטאי

  "הגעתי לעולם הקאוצינג עם חשש מכל מיני טכניקות ושיטות מורכבות או פרקטיקות לא פרקטיות. בפועל קיבלתי ממך משהו מאוד פשוט ומעשי. מעבר לכלים מצויינים של התנהלות במשימות , את הקנית לי גישה לא רק כמאומן אלא גם דרך הוויתך, מתוך הדיבור איתך וההשראה שאני מקבל ממך כבנאדם. עזרת לי לא לפחד ממשימות , עזרת לי בנקודה מאוד משמעותית בחיי הקשורה בביקורת עצמית ובחינה מופרזת של הדברים, עזרת לי לעבור מתכנון יתר למקום של עשיה. נתת לי עדשות מלוטשות להסתכל על עצמי דרכן בצורה חיובית ומחזקת יותר.
  דחפת אותי קדימה בהרבה מובנים , והשארת אותי עם תכנית עסקית מושחזת קדימה אל עבר העתיד שאני רוצה לעצמי! לקחת את המשפט "אין דבר העומד בפני הרצון" והפכת אותו למעשי !"

  רטרו פלורנטין

  סדנת שירות ומכירות פנים וחוץ ארגוני

  אלופה, מקצוענית, מלאת אדרנלין, סוחפת ונכנסת ללב .אלו רק חלק מהמחמאות שהחבר'ה שלי שיתפו בשיחת הסיכום והפקת הלקחים שעשינו אחרי סדנת השירות והמכירה שהנחתה אצלנו ענבר וליוותה אותנו לאחר מכן.
  עסק שמתעסק שנים במכירה ושירות ללקוחות ועדין היה לנו הרבה מה ללמוד
  שמחים שבחרנו בטובה ביותר . לא רק ששיפרנו את השירות, למדנו להקשיב יותר ללקוחות ולטפל בהתנגדויות הצלחנו גם להגדיל את נתח הלקוחות שלנו ולהגדיל מכירות.
  ענבר את השראה !!! אין ספק שהשירות שלך הוא מעל הכל . תודה רבה …

  לקוחות